CITROEN ADVISOR - УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

https://advisor.citroën.ua/.


ВСТУП

Під’єднуючись, отримуючи доступ і/чи використовуючи Сайт, Ви підтверджуєте, що повністю та безумовно приймаєте Умови використання та погоджуєтеся їх дотримувати. Якщо Ви не згодні з Умовами використання, Ви не можете користуватися Сайтом.

Метою цього сайту є збір і публікація Відгуків Клієнтів і відповідей Дилерів. Подаючи Відгук до Citroën Україна (ТОВ «Пежо Сітроен Україна»), Ви погоджуєтеся (чи ні) на публікацію цього Відгуку відповідно до умов і правил Умов використання. Доступ і користування Сайтом регулюється Умовами використання на додачу до всіх відповідних законів і регламентувань. Доступ до Сайту є безкоштовним (окрім тарифікації Вашого Інтернет-зв’язку).

СТАТТЯ 1 - ВИЗНАЧЕННЯ

Зазначені нижче терміни мають таке значення:

"Відгук": Думка роздрібного клієнта щодо: якості сервісу відповідного Дилера під час придбання Автомобіля чи технічного обслуговування; чи Автомобіля.

“Умови використання": Умови та правила користування Сайтом.

“Клієнтський досвід": Придбання Автомобіля чи технічне обслуговування в Дилера.

"Модератор": Citroën Україна відповідає за модерацію Відгуків і Рейтингів.

"Рейтинг": Оцінка якості Клієнтського досвіду під час придбання нового Автомобіля чи відвідин сервісу.

“Дилер": Дилер Citroën, що бере участь у програмі Citroën Україна, збираючи та публікуючи Відгуки на Сайті.

"Сайт": Веб-сайт, доступний за адресою https://advisor.citroën.ua/

"Користувач": Фізична особа, що відвідує Сайт, щоб надати чи подати Відгук.

"Автомобіль”: Новий автомобіль Citroën, який стосується Клієнтського досвіду.

"Консультант": співробітник дилерського центру, який продавав Новий Автомобіль у Автосалоні, який бажав взяти участь у програмі Citroën Україна для збору та публікації відгуків на веб-сайті.

"Консультант Citroën Advisor": стосується Відгуків про роботу Консультанта в момент, коли вони придбали Новий Автомобіль.

РОЗДІЛ 2 – ПУБЛІКАЦІЯ

Контактна електронна адреса: citroen-advisor-ua@citroen.com

Хостинг сайту:
Groupe PSA
Centre Technique d'Achères
Rondpoint Jenatzy
78 300 Poissy
France

РОЗДІЛ 3 – ЗБІР ВІДГУКІВ

3.1 .Спонтанні Відгуки


Сервіс Citroën Advisor

Ви можете відвідати сайт напряму за адресою: https://advisor.citroën.ua/ На Сайті Ви можете подати Відгук або/та почитати Відгуки інших Користувачів щодо Дилера та якості Клієнтського обслуговування.

Citroën Advisor Product:

Ви можете відвідати сайт напряму за адресою: https://www.citroën.ua чи за допомогою асоційованих мобільних додатків. На Сайті Ви можете подати Відгук або/та почитати Відгуки інших Користувачів щодо Автомобіля та якості Клієнтського обслуговування.

Щоб подати Відгук, слід пройти такі кроки:

  - Крок 1: Ви маєте вказати Рейтинг Дилера, що відповідає кількості зірочок, і підтвердити Рейтинг, обравши відповідну кількість зірочок. Зірочки означають таке:

 • 1 зірочка: Дуже погано
 • 2 зірочки: Погано
 • 3 зірочки: Добре
 • 4 зірочки: Дуже добре
 • 5 зірочки: Відмінно


Далі Ви повинні надіслати свій коментар і натиснути "Перегляд", щоб перейти до наступного кроку.

- Кок 2: Далі Ви переглядаєте поданий Рейтинг і перевіряєте Ваші коментарі, вносячи необхідні зміни, після чого натискаєте «Підтверджую».


  - Крок 3: Вам слід заповнити такі обов’язкові поля:

 • Ім’я (буде демонструватися разом з Відгуком)
 • Прізвище (у Відгуку з’явиться лише остання літера)
 • Адреса електронної пошти
 • Марка / Модель Автомобіля
 • Реєстрація Автомобіля
 • Дата покупки автомобіля
 • Поштовий індекс (лише для відгуків після придбання автомобіля)

Щоб затвердити Ваш Відгук, Вам слід прийняти Умови використання та натиснути «Підтвердити». Після цього ви отримаєте електронний лист від Citroen Україна, щоб затвердити надану Вами адресу електронної пошти. В електронному листі буде надано посилання, за яким Ви маєте перейти, щоб підтвердити адресу Вашої електронної пошти. Як тільки лист пройде затвердження, Відгук буде надіслано на розгляд Модератору відповідно до принципів, зазначених у Розділі 4 нижче. Про публікацію чи відхилення Вашого Відгуку Вас повідомлять за допомогою електронного листа.

3.2 Запити на Відгуки


Citroen Україна може попросити Вас написати Відгук. Протягом 30 днів з дати придбання автомобіля Ви можете отримати електронний лист, що проситиме Вас подати Відгук якості послуг Дилера чи Автомобіля. Електронний лист включає посилання на Сайт, дійсне протягом 30 днів з дня придбання автомобіля. Слідуйте крокам 1 і 2, описаними в розділі 3.1, і погодьтеся з Умовами використання, щоб подати Відгук.

Як вказано вище, публікується лише один Відгук від Одного клієнта, за винятком ситуації, коли Ви вирішите подати другу Думку відповідно до положень нижче.

Citroen Україна може зв’язатися з Вами знову, щоб попросити залишити другий Відгук. У такому разі в Вас буде два варіанти:


 • Подати другий Відгук з відповідним Рейтингом, який буде опубліковано під першим Відгуком
 • Подати другий Відгук з відповідним Рейтингом, що замінить перший Відгук (Рейтинг і коментар)

Консультант Citroën Advisor
 • Citroen Україна може попросити Вас написати Відгук. Електронний лист буде надіслано Користувачеві протягом 45 днів з дати придбання нового автомобіля, запрошуючи подати Відгук на основі Вашого досвіду покупки. Цей лист містить посилання на веб-сайт, який діє протягом 30 днів з дати надсилання. Щоб надіслати Відгук, Користувач повинен виконувати кроки 1 і 2, описані в статті 3.1 в) вище, і прийняти Умови використання веб-сайту.
 • Лише один (1) Відгук за придбання нового автомобіля може бути опублікований, якщо автор не вирішить подати друге повідомлення відповідно до положень пункту нижче.
 • Citroën Україна можуть повторно зв'язатися з автором Відгуку, щоб запитати його про бажання подати другий відгук. У цьому випадку автор матиме вибір з двох варіантів: подати другий Відгук з асоційованим коментарем, який буде опубліковано під їх першим Відгуком або подати другий Відгук з асоційованим коментарем, який скасовує та замінює перший Відгук і перший коментар.

3.3 Положення Користувачів


Подавши Відгук онлайн, Ви підтверджуєте, що:
 • Ви погоджуєтеся, що з Вами можуть зв’язатися представники Citroën Україна і/чи Модератор з метою ідентифікації та роз’яснень у разі потреби, а також представники Дилера, щоб вирішити питання будь-якого незадоволення, якщо в цьому є потреба.
 • Відсутній конфлікт інтересів, себто Ви не маєте зацікавленості чи зв’язків з Дилером або Citroën Україна (аби уникнути сумнівів, працівники будь-якого Дилера, Citroën Україна і PSA Peugeot Citroen не допускаються до подання Відгуків).
 • Ви особисто мали досвід користування автомобілем

3.4 Дані, отримані Citroën Україна


Щоб підтвердити автентичність Клієнтського досвіду та Вашої особи, Citroën Україна зберігає ІР-адресу, адресу електронної скриньки, ім’я, номер телефону, поштовий індекс, модель і реєстрацію Автомобіля, дату покупки автомобіля та подання Відгуку (ця інформація зберігатиметься не довше, ніж це дозволено діючим законодавством). Ця інформація зберігається зашифрованою в базі даних Citroën Україна.

РОЗДІЛ 4 – МОДЕРАЦІЯ

4.1 Модерація


Відгуки та відповіді Дилерів підлягають модерації людиною перед публікацією на Сайті. Модератор бере до уваги зміст Відгуку та відповіді Дилера, щоб прийняти рішення: публікувати чи відхилити Відгук. Тому Модератор може отримати доступ до Ваших даних, щоб, у разі необхідності, зв’язатися з Вами в процесі верифікації Відгуку. Час на Модерацію є однаковим для всіх Відгуків – позитивних чи негативних. Ця затримка пояснюється потребою переконатися, що Відгук і відповідь Дилера відповідають законам України й Умовам використання. У разі невідповідності, Відгук і відповідь Дилера не публікуватиметься.

Модератор може відхилити Відгук чи відповідь Дилера, якщо:

 • Вони суперечать будь-яким чинним законам або включають неприпустимий зміст: образи, наклепи, непристойності, неправдиву інформацію, погрози, нецензурну лексику, порушення прав інтелектуальної власності третіх осіб (і/та інших брендів), приватні дані особи (наприклад, називання третіх осіб без їхньої згоди, коментування вигляду чи особистих якостей тощо), порушення особистих законних прав (таких як, наприклад, зобов’язань нерозголошення);
 • Вони містять конфіденційну інформацію (що зокрема включає імена, телефонні номери, адреси, адреси електронної пошти, реєстраційний номер авто, клієнтський номер, банківські дані тощо), згадки про веб-сайти, гіперпосилання та уніфіковані локатори ресурсів);
 • Вони стосуються чогось окрім досвіду обслуговування у Дилера (наприклад, висловлюється думка про продукт або технічні специфікації, документацію, гарантійну політику);
 • Вони є незрозумілими (тобто являють собою послідовність слів без значення, написані погано – так, що є незрозумілими, та написані не українською мовою);
 • Вони містять цифрові показними (кількісні та відсоткові), що стосуються комерційної політики Дилера чи Citroën Україна (що зокрема включає ціни, ставки кредитування, накладні та/чи знижки);
 • Вони містять заклики чи висловлювання, що можуть призвести до цивільної чи кримінальної відповідальності Дилера чи Citroën Україна;
 • Вони містять коментарі, що не відповідають рейтингу чи сервісу (наприклад, коментар стосується придбання нового Автомобіля, коли йдеться про відвідування сервісу, чи навпаки);
 • У них згадується не той Дилер, у якого було придбано Автомобіль чи в якого було проведено сервісне обслуговування (тобто порівняння Дилерів не дозволяється);
 • Вони містять неспростовні докази конфлікту інтересів (наприклад, написані працівниками Дилера, Citroën Україна або PSA Peugeot Citroën);
 • Їхніми авторами є представники компанії (тобто дозволеними є лише Відгуки авторства приватних осіб); або
 • Автором є користувач, що надав некоректну особисту інформацію чи не брав участі в користуванні автомобілем (відвідуванні сервісу)особисто
 • Дублюються: повторюється автор і випадок, що описується

4.2 Відхилення Відгуку


У разі відхилення Відгуку через одну з описаних вище причин, Ви чи Дилер отримаєте відповідне повідомлення на зазначену електронну скриньку. У разі затвердження, Ви та/чи Дилер зможете опублікувати новий Відгук чи відповідь протягом 30 календарний днів з дати придбання автомобіля.

4.3 Відшкодування


Погляди, висловлені Користувачами на Сайті, не репрезентують погляди та цінності

Citroën Україна. Цим Ви підтверджуєте, що розумієте погоджуєтеся, що Ви одноосібно відповідаєте за форму, зміст і точність будь-якої інформації в Вашому Відгуку та несете відповідальність за порушення розділу 4. Це означає, що Ви відповідаєте за збитки та втрати Citroën Україна, що можуть бути результатом розміщення Вашої публікації на Сайті, яка не відповідатиме цим умовам. Citroën Україна залишає за собою право видаляти з Сайту матеріали, що не відповідають цим правилам. Citroën Україна має право розкрити Вашу особу будь-якій третій особі, яка заявляє, що розміщені чи завантажені Вами на Сайт матеріали є порушенням прав інтелектуальної власності чи приватності. Вас буде негайно позбавлено права користуватися Сайтом у разі порушення положень цього Розділу. Будь-які матеріали, які Ви опублікуєте чи завантажите на сайт, вважатимуться неконфіденційними та такими, що не витікають з права власності, тож Citroën Україна має право використовувати, копіювати, розповсюджувати та робити такі матеріали публічно доступними третім особам з будь-якою метою.

Citroën Advisor Консультант
Ваші відгуки, разом з відповідями від дилерів та Citroën Україна, можуть бути відхилені модератором, якщо вони (нижче наведені лише приклади, а Citroën Україна і модератор також можуть відхилити відгуки та відповіді з будь-яких інших причин, як це визначено ними на власний розсуд):
 • містять інформацію, пов'язану з приватним життям (номінативні котирування третіх осіб без їх явної згоди [дозвіл включити ім'я та прізвище продавця-консультанта], коментарі щодо зовнішності або особистості, тощо) або конфіденційну інформацію (телефони, адреси, електронні листи, VIN, реєстрацію, номер файлу клієнта, банківські реквізити, тощо) або згадують веб-сайти, гіпертекстові посилання, URL-адреси;
 • містять інше оцінювання крім оцінки послуги Консультанта, при купівлі нового автомобіля
 • незрозумілі (результат слів без будь-якого сенсу, вміст погано написаний настільки, що він незрозумілий, написаний мовою, відмінною від української)
 • містять кількісні дані (кількість або відсоток) щодо комерційної політики Дилера або Citroën Україна (доставка, повернення, рахунок-фактура, знижені ставки тощо);
 • містять заклик до судового позову або містять зауваження, які можуть бути пов'язані з цивільною або кримінальною відповідальністю Дилера або Citroën Україна
 • містять коментар, що не відповідає зазначеному рейтингу або не відповідає рейтингу Консультанта (приклади відхилення: оцінка Консультанта, під час роботи на семінарі ...);
 • стосується Консультанта, який не здійснював даний продаж;
 • містять конкретні елементи конфлікту інтересів (працівники торгових точок, автомобілів Citroën та групи PSA виключені);
 • доповнюються фахівцями (допускаються лише відгуки осіб, які не мають статусу професіонала);
 • стосуються Користувача, який надав невірну ідентифікаційну інформацію або особисто не отримував Клієнтського досвіду;
 • дублікат (той самий автор і клієнтський досвід);
 • відгук від Користувача, який надав інформацію, яка не відповідає цим Умовам використання (наприклад, більше 75 днів після одержання Повідомлення про Клієнта);
 • стосується Консультанта, який більше не є частиною команди Дилера або який більше не є учасником програми Sales Person Advisor Program.

У разі відхилення з однієї з перелічених вище причин, автор Відгуку або Дилерський центр або Консультант, отримає повідомлення електронною поштою. Якщо можливо, автор Відгуку та / або Дилер та / або Консультант матимуть можливість подати новий Відгук протягом 75 календарних днів (Citroën Advisor Сервіс) або 120 днів (Citroën Advisor Автомобіль) або 60 днів (Citroën Консультант) з дати отримання Клієнтського досвіду.

РОЗДІЛ 5 – ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТА ПУБЛІКАЦІЯ ВІДГУКІВ

5.1 – Презентація Відгуків


Отримані Відгуки, що пройшли модерацію та відповідають Умовам використання, будуть розміщені на сайті Дилера на період до одного року від дати публікації.

Протягом максимум 30 календарних днів з дати подання Відгуків їх буде опубліковано на Сайті в порядку від новішого до старішого. Дата подання Відгуку, дата Клієнтського досвіду/ Дата придбання автомобіля, ім’я та перша буква прізвища автора Відгуку, модель Автомобіля, поставлений Дилеру чи Автомобілю Рейтинг публікуватиметься разом з Відгуком. Опубліковані Відгуки можуть сортуватися за датою, Рейтингом чи користю.

Кількість Відгуків і середній Рейтинг Автомобіля також може демонструватися на інший веб-сайтах PSA Group, таких як https://advisor.citroën.ua/ й асоційованих мобільних додатках.

Кількість відгуків та середній рейтинг зірок, що стосуються Консультанта, розміщуються на інших веб-сайтах групи PSA, зокрема типу https://citroën.ua/ та пов'язаних з ними мобільних додатків.

Положення загальні для Сервісу Citroën Advisor, автомобілів Citroën Advisor і консультантів Citroën Advisor. Citroën Advisor Автомобіль та Консультант будуть розміщені в повному обсязі на веб-сайті, за умовчанням від найостанніших до найстаріших, протягом максимум 30 (тридцяти) календарних днів з дати завершення розгляду. Дата написання відгуку, дата Клієнтського досвіду, прізвище та ім'я Консультанта, модель Транспортного засобу та рейтинг, призначенийдля дилера, транспортного засобу або консультанта, публікується поруч із рейтингом.

Отримані Огляди, що пройшли модерацію та відповідають Умовам використання, будуть розміщені на сайті Дилера на період до одного року від дати публікації.

Середній Рейтинг вираховується таким чином:

 • Середній від 1 до 1.24 = 1 зірочка
 • Середній від 1.25 до 1.74 = 1.5 зірочки
 • Середній від 1.75 до 2.24 = 2 зірочки
 • Середній від 2.25 до 2.74 = 2.5 зірочки
 • Середній від 2.75 до 3.24 = 3 зірочки
 • Середній від 3.25 до 3.74 = 3.5 зірочки
 • Середній від 3.75 до 4.24 = 4 зірочки
 • Середній від 4.25 до 4.74 = 4.5 зірочки
 • Середній від 4.75 до 5.0 = 5 зірочок

5.2 – Повідомлення про порушення


Будь-хто може поскаржитися на образливий вміст Відгуку чи відповіді Дилера до Citroën Україна, натиснувши «Поскаржитися». Далі слід заповнити онлайн-форму, вказавши повне ім’я, адресу електронної пошти та причину прохання видалити Відгук чи відповідь Дилера.

Після заповнення форми Модератор отримує повідомлення та вирішує – залишити чи видалити оскаржений Відгук або відповідь Дилера. Особа, що подала скаргу, отримає лист з поясненням рішення Модератора.

Якщо Відгук чи відповідь Дилера включають образливий зміст, їх відповідно буде видалено з сайту, автор Відгуку отримає електронного листа з поясненням причини видалення.

5.3 - Тривалість публікації Відгуку і Архівація


Автор Відгуку не може змінювати коментарі після публікації.

Відгуки доступні на сайті протягом одного року, якщо автор Відгуку не попросить видалити його з Сайту раніше. Для цього слід надіслати електронного листа за адресою citroen-advisor-ua@citroen.com, де буде вказано дату Відгуку, або натиснути на посилання в отриманому електронному листі, що підтверджує публікацію цього Відгуку.

Відгук залишиться в реєстрі бази даних Citroën Україна згідно з регламентуванням захисту даних.

Консультант Citroën Advisor:
 • Відгуки, що стосуються Консультантів, які, зокрема, більше не працюють у дилерському центрі Citroën або більше не бажають брати участь у процесі збору та публікації відгуків на веб-сайті Citroën Україна, будуть архівуватися і не будуть доступні на веб-сайтах.
 • Рецензія, однак, залишиться записаною в базі даних Citroën Україна, будь ласка, перегляньте нашу політику конфіденційності для деталей.

РОЗДІЛ 6 – ПРАВО ДИЛЕРА НА ВІДПОВІДЬ

Дилер має право на публікування відповіді на Відгук, що його стосується. Дилер має змогу:

 • надати детальну інформацію авторові Відгуку з метою роз’яснення чи надання своєї версії подій у разі незгоди зі змістом Відгуку; та
 • подякувати за Ваш Відгук.

Відповідь Дилера підлягає модерації так само, як Відгук, тому відповідь Дилера може бути відхилена Модератором відповідно до Розділу 4.

Відповідь Дилера, що пройшла модерацію та відповідає Умовам використання, затверджується для публікації з оригінальним Відгуком потягом 7 робочих днів після подачі.

Відповіді Дилера є доступними на Сайті протягом періоду, тотожному періоду доступності Відгуку, якого відповіді стосуються.

РОЗДІЛ 7 – ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОТІ

Вам заборонено завантажувати, копіювати, змінювати чи замінювати торгові марки, логотипи та/чи комерційні назви, розміщені на Сайті, без нашої попередньої письмової згоди.

Citroën Україна разом з підрядниками володіє правами інтелектуальної власності на програмне забезпечення, на якому працює Сайт. За винятком випадків, передбачених чинним законодавством, Вам не дозволено копіювати, модифікувати, завантажувати, розповсюджувати, дешифрувати, декомпілювати, втручатися в роботу чи робити спроби втручатися в роботу цього програмного забезпечення без нашої попередньої письмової згоди.

Просимо мати на увазі, що Citroën Україна створила та зробила доступним Сайт для особистого використання з метою отримання особистої інформації про користувачів і Дилерів. Ви погоджуєтеся не використовувати цей сайт з комерційною чи діловою метою, а Citroën Україна не несе відповідальності перед Вами за збитки чи прибутки, ділові втрати та втрачені ділові можливості. Жодна комерційна інформація не може бути додана до будь-якого Відгуку без попереднього схвалення Citroën Україна.

Багато елементів Сайту захищено:

 • Законодавством, зміст захищено авторським правом: це може включати фотографії, статті, малюнки, анімації та цифрові аудіо- та відеозаписи…;
 • Законодавством про торговельні марки: зокрема, назва "Citroën", "подвійний шеврон" (що представляє логотип Citroën), назва "PSA Peugeot Citroën", а також марки всіх моделей автомобілів

Таким чином, захищені елементи є власністю Citroën Україна , дочірніх компаній і третіх осіб, яким Citroën Україна надає право їхнього використання.

Отже, будь-яке відтворення, представлення, використання, адаптація, модифікація, включення, переклад, маркетинг, часткова або повна, будь-якими засобами, у будь-якій формі та в будь-якому засобі (папері, цифровому чи іншому) всього або частини Сайту заборонено без попереднього письмового дозволу Citroën Україна.

РОЗДІЛ 8 – ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

8.1 – Персональні дані


Просимо мати на увазі, що наша політика приватності також включає подальшу інформацію стосовна нашого використання Ваших персональних даних.

Дані, отримані за допомогою Сайту, збирає Citroën Україна з метою обробки Думок і їх може використати компанія, дочірні компанії, комерційна мережа, будь-яка компанія, що пропонує послуги від імені Citroën Україна, і/чи будь-яка компанія, що належить PSA Group, з метою надсилання комерційних пропозицій, опитувань і аналізу.

У рамках своєї діяльності Citroën Україна може мати потребу поділитися даними, отриманими в інших країнах, з метою, з якою дані було отримано, чи з метою, з якою учасники згодом погодилися. Коли ці дані надсилаються в третю країну, Citroën Україна вживає всіх необхідних заходів, щоб уникнути будь-яких витоків. Дані надсилаються винятково до країн, де гарантується адекватний рівень захисту.

Ви маєте право на доступ до дійсної інформації про Вас і право не погоджувати на обробку таких даних.

8.2 - Кукі


ЩО ТАКЕ КУКІ?


Кукі – це «малі текстові файли, які розміщує на Вашому жорсткому диску сервер веб-сайту, який Ви відвідуєте». Вони містять частини інформації, зокрема:

 • Імя сервера, який їх записав
 • Найчастіше – ідентифікатор у формі унікального номера;
 • Можливо – термін придатності.

РІЗНІ ТИПИ КУКІ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ


На цьому Сайті кукі використовуються кількома способами :

 • Анонімні кукі вимірюють трафік і використання онлайн-сервісів. Кукі статистики трафіку використовуються для вимірювання аудиторії веб-сайту (кількість відвідувань, середній час перебування, елементи, на які користувачі натискають тощо). Метою цих кукі є постійне вдосконалення веб-сайту. Кукі вимірювання аудиторії є суворо анонімними та жодним чином не дозволяють ідентифікацію Користувача Сайту чи збір персональних даних (наприклад, імен, ІР-адрес тощо).
 • Кукі збору інформації про з’єднання. На деяких веб-сайтах Citroën Україна після з’єднання Ви вказуєте дані ідентифікації. Ці веб-сайти, наприклад, використовують кукі для запам’ятовування Вашого облікового запису, логінів до певних сервісів.
 • Кукі третіх осіб (реклама). Більшість інтернет-реклами Citroën Україна демонструється на веб-сайтах третіх осіб і розміщується так званими третіми особами (рекламною агенцією, наприклад). Ці треті особи використовують свої кукі для аналізу кількості людей, які побачили чи натиснули на рекламний банер. Кукі, розміщені третіми особами, є результатом кукі-політики компаній, які їх розмістили, тож Citroën Україна не може читати чи створювати ці кукі.
 • Інші кукі третіх осіб. Citroën Україна використовує кукі третіх осіб, щоб аналізувати пересування Користувача веб-сайтами та, наприклад, щоб запропонувати брошуру чи тест-драйв Користувачу, якщо Citroën Україна вважатиме це за потрібне. Кукі надсилаються Citroën Україна чи провайдерами технічних послуг Citroën Україна з метою вимірювання аудиторії різного наповнення та розділів веб-сайту Citroën Україна, щоб краще оцінити та організувати таке наповнення та розділи. Кукі також дозволяють за потреби визначати проблеми браузера з метою покращення сервісів Citroën Україна. Ці кукі обчислюють винятково анонімну статистику та обсяг трафіку, не зачіпаючи особисту інформацію. Кукі також використовуються для персоналізації веб-сайтів Citroën Україна, спираючись на анонімні дані, зібрані з різних веб-сайтів Citroën. Термін активності цих кукі для вимірювання аудиторії не перевищує 90 днів.

ПЕРСОНАЛІЗОВАНА РЕКЛАМА: ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?


Кукі зберігаються на Вашому комп’ютері в спеціальній папці та, залежно від відвіданих веб-сторінок, можуть запам’ятовувати:
 • Раніше відвідані веб-сторінки
 • Продукти, які Вас цікавлять
 • Системну інформацію (мову, країну, операційну систему, браузер тощо), щоб оптимізувати вигляд нашого Сайту під час Вашого першого візиту.

РОЗДІЛ 9 - ПОСИЛАННЯ

Встановлення гіпертекстового посилання на Сайт вимагає попереднього письмового дозволу Citroën Україна. Якщо Ви вирішите відвідати веб-сайти третіх осіб, посилання на яких є на цьому веб-сайті, це буде цілком на Ваш ризик і Citroën Україна не нестиме відповідальності за збитки чи пошкодження, які можуть виникнути внаслідок їхнього використання.

Citroën Україна не може нести відповідальність за вміст веб-сайтів, з якими афілійовано Сайт за допомогою гіперпосилань чи будь-яких інших посилань. Ознайомлення з умовами використання таких сайтів є винятково Вашою відповідальністю.

РОЗДІЛ 10 - БЕЗПЕКА

Ви погоджуєтеся, що, користуючись цим Сайтом, не будете застосовувати дії, що вірогідно призведуть до зараження вірусами Сайту, систем Citroën Україна чи третіх осіб. Ви також пересвідчитеся, що не застосовуватимете нерозсудливі дії, що вірогідно призведуть до збоїв у ІТ тощо, що може вплинути на роботу Сайту чи будь-якого іншого сервісу, доступного через Сайт. Зокрема, Ви погоджуєтеся викладати в наданий Сайтом простір винятково надійну, необразливу інформацію, дані, документи та файли, що не можуть вплинути на роботу Сайту чи будь-якого сервера чи сервісу, доступного через Сайт.

Отже, Вам не слід неправомірно користуватися Сайтом, заражаючи його вірусами, троянськими програмами, програмами-хробаками, логічними бомбами й іншими матеріалами, що є шкідливими чи технологічно небезпечними. Вам не слід намагатися отримати неавторизований доступ до Сайту, сервера, на якому зберігається Сайт, чи будь-якого іншого сервера, комп’ютера чи бази даних, під’єднаних до Сайту. Вам не слід атакувати Сайт за допомогою denial-of-service-атак чи distributed denial-of service-атак. Порушивши це положення, Ви вчините кримінальне правопорушення, про яке Citroën Україна повідомить відповідний правоохоронний орган, а також буде співпрацювати з цим органом, відкривши йому Вашу особу. У разі такого порушення Вас буде негайно позбавлено права користуватися Сайтом.

Використання Вами Сайту чи будь-якого сервера чи сервісу, доступного через Сайт, має відповідати чинним місцевим та міжнародним законам та положенням, правам третіх осіб, а також не чинити негативного впливу на репутацію чи бренд Peugeot у будь-якій формі. Зокрема Ви погоджуєтеся нести відповідальність перед Citroën Україна за дії третіх осіб, пов’язані з інформацією, яку Ви зробили доступною на Сайті, зокрема в разі порушення: будь-яких прав, прав інтелектуальної власності, громадського порядку, загальну порядність, повагу до приватності (права на зображення тощо), кримінальних положень чинних місцевих і/чи міжнародних прав. Таким чином Ви погоджуєтеся нести відповідальність перед Citroën Україна щодо видатків, стягнень і витрат, що виникнуть у результаті, включаючи платню та раціональні витрати на юридичних консультантів Citroën Україна.

Хоча Citroën Україна використовує прийнятні противірусні заходи щодо своїх систем і Сайту, компанія не дає гарантії, що Сайт буде безпечним і не зараженим вірусами, тому Вам слід переконатися, що Ви послуговуєтеся прийнятними безпековим й антивірусним програмним забезпеченням на Ваших комп’ютерних системах й інших пристроях, які взаємодіють з Сайтом, оскільки Citroën Україна не може гарантувати відсутність вірусів на Сайті. Отже, Citroën Україна не несе перед Вами відповідальності за зараження вірусами чи втрату будь-яких даних внаслідок користування Сайтом. Тому Вам слід мати свіжі резервні копії Вашого програмного забезпечення, файлів і даних на випадок втрати чи пошкодження внаслідок зараження вірусом.

РОЗДІЛ 11 – ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Ви погоджуєтеся, що Сайт доступний для особистого, приватного споживацького користування, а не для ділових цілей. PSA Group не несе відповідальності за пряму чи непряму шкоду, завдану, наприклад, внаслідок втрати даних чи програмного забезпечення, фінансових втрат, що виникли внаслідок користування Сайтом чи інших пов’язаних веб-сайтів.

Доступ до Сайту надається через інтернет. У зв’язку з цим нагадуємо, що інтернет є відкритою інформаційною мережею, яка працює через міжнародний взаємозв’язок цифрових мереж. Управління інтернетом не здійснюється централізовано, кожна складова цієї мережі належить незалежній публічній чи приватній особі. Її робота базується на взаємодії між операторами різних мереж без зобов’язань забезпечувати підтримку чи якість підтримки між операторами. Мережі можуть мати нерівні спроможності передачі та власні політики використання. Ніхто не може гарантувати правильну роботу інтернету в цілому. Тому Citroën Україна не несе відповідальності та гарантій у разі поганої роботи інтернету (затримки передачі чи інші несправності).

Оскільки Citroën Україна не бере плату за доступ до Сайту, Citroën Україна не дає гарантій часу роботи та доступності Сайту, то, Ви погоджуєтеся, що можуть трапитися випадки відсутності доступу до Сайту.

Ви визнаєте, що передача даних через інтернет не є гарантовано безпечною, тож майте це на увазі, користуючись функціоналом Сайту.

Citroën Україна не несе відповідальності за збитки в результаті пошкодження, зараження чи псування Ваших пристроїв, включаючи, проте не обмежуючись, втратою даних чи програмного забезпечення, а також фінансових втрат, що виникли внаслідок користування Сайтом.

Citroën Україна не несе відповідальності за непередбачувані збитки чи пошкодження. Збитки чи пошкодження є передбачуваними, якщо очевидно, що вони виникнуть, або якщо на момент заключення контракту з Citroën Україна і Ви знали, що вони можуть виникнути.

Citroën Україна не несе відповідальності за Ваші ділові втрати, Citroën Україна лише надає доступ до Сайту й асоційованих сервісів для персонального, особистого та споживацького використання. Отже, Citroën Україна не несе відповідальності за збитки чи прибутки, ділові втрати та переривання, втрати ділових можливостей.

Якщо Citroën Україна чи PSA Group визнаються такими, що несуть відповідальність за збитки, що не виключаються чи не обмежуються законом, і правочинним для PSA Group буде обмежити відповідальність перед Вами, відповідальність буде обмежено до 10 грн (десять гривень), щоб відобразити, що користування цим Сайтом є безкоштовним для Вас. Якщо Ви вважаєте, що користування цим Сайтом може призвести до збитків, які перебільшують зазначену суму, Вам не слід користуватися Сайтом.

Усім сказаним у Загальних умовах використання тощо PSA Group жодним чином не виключає чи не обмежує відповідальності перед Вами там, де це може суперечити закону. Отже, ми не виключаємо та не обмежуємо відповідальність за: смерть чи особисту травму, викликану недбалістю чи недбалістю працівників, агентів чи підрядників; шахрайство чи шахрайську дезінформацію; порушення Ваших законних прав стосовно Сайту, де обмежувати чи виключати такі втрати є протизаконним.

РОЗДІЛ 12 - ПРИЗУПИНЕННЯ ЧИ БЕЗПЕРЕВНИЙ ДОСТУП ДО САЙТУ

Citroën Україна має право призупинити чи припинити Ваш доступ до Сайту, асоційованих сервісів у будь-який час, тимчасово чи на постійній основі, в цілому чи частково, якщо:


 • Є неможливим у подальшому надавати доступ до Сайту чи асоційованих сервісів; або
 • Ви не відповідаєте Загальним умовам використання; чи
 • Є необхідність провести технічне обслуговування стосовно Сайту, асоційованих сервісів або інфраструктури; чи
 • Необхідно провести оновлення Сайту, щоб відобразити зміни в відповідних законах чи положеннях.

Citroën Україна не бере плати за доступ до Сайту. Отже, Citroën Україна не гарантує, що Сайт і його вміст будуть доступні без перерв. Citroën Україна може призупинити, відмінити чи обмежити доступ до всіх чи будь-яких елементів Сайту з діловою чи операційною метою. Citroën Україна намагатиметься надати Вам раціональне пояснення призупинення чи відміни доступу.

РОЗДІЛ 13 – ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО

Сайт і Умови використання регулюються чинним Законодавством України за винятком положень, що регулюють правничі колізії.

У разі спору щодо інтерпретації чи застосування цих Умов використання, українські суди матимуть виняткову юрисдикцію, якщо інше не передбачене чинни